Slow Türk

Slow Türk Hakkında Bilgi

30 Kasım 2005 tarihinde kurulmuş ulusal bir radyo kanalı olan Slow Türk, adından da anlaşılacağı gibi slow parçaların çalındığı bir kanaldır. Sadece İstanbul’dan değil Türkiye’nin birçok ilinden farklı frekanslarda yayın yapmaktadır. Teknolojinin ilerlemesi ile beraber artık her şey internet ortamında olmaktadır. Akıllı telefonlarınıza indireceğiniz uygulama ile Slow Türk canlı dinle linkinden dinleyebilirsiniz. Slow müzikte en iyi olan radyo aynı zamanda birbirinden ilginç yayın çeşitliliğine sahiptir. Günün her saati farklı yayınlar ile dinleyiciler sohbet ve müzik ziyafetine doymaktadır.

Slow Türk aşkın frekansı sloganıyla yola çıkmıştır ve yaklaşık 15 yıldır çok yaygın dinleme ağına sahiptir. Televizyondan radyo seçeneğini seçerek dinleyebilirsiniz. Akıllı telefonlarınız İçin android yasa iOS marketlerden ücretsiz olarak telefona indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra Slow Türk dinle ile gününüzü keyifli kılabilirsiniz. Yani gem kara yayını hem internet yayını olarak dinlemeniz mümkündür. Yayına katılmak isterseniz WhatsApp üzerinden katılabilirsiniz. İstek parça gönderebilme imkanı vardır.

Slow Türk bilinen en iyi ve hit parçaları yayın akışına koyar ve dinleyicilere kaliteli bir müzik keyfi yaşatır. Kurulduğu günden bugüne kadar sürekli kendini geliştirmiş ve yenilemiştir. İstek parça ile sevdiklerinizi mutlu etmek isterseniz hafta içi her gün Aşkın Sesi Cenk programını kaçırmamanız gerekir. Program sabah saat 11’de başlar ve öğleden sonra saat 3’e kadar sürer. Slow Türk radyosunu günün her saati dinlemek mümkündür.

Yapmanız gereken frekansları bulmak, yararlamak ve Slow Türk canlı olarak dinlemek. Yayın akışını Slow Türk resmi sitesinden takip edilebilirsiniz. Slow Türk kaliteli slow müziklerin hep tek adresi olmuştur. Sürekli kendini geliştiren bir kanal olması ve dinleyicilere kendini sevdirmesi lider olmasında önemli rol oynamıştır.

Slow Türk Frekansları

İstanbul 95.3
Ankara 95.3
İzmir 87.7
Adana 98.5
Antalya 93.2
Eskişehir 93.0
Gaziantep 107.3
Mersin 87.9
Konya 94.5
Yalova 95.3
Balıkesir 88.0
Kocaeli 104.5
Samsun 105.7

İletişim Bilgileri

E-posta: [email protected]

Slow Radyo Kanalları Kategorisindeki Diğer Radyolar

  1. Slow Time
  2. Romantik Türk
  3. Radyo Pause
  4. Number One Türk Slow
  5. Radyo Viva
  6. Radyo Seymen
  7. Radyo D

2 yorum yapılmış

  1. Radyo yalnız insanların belkide yalnızlığını bir kenara bırakıp bazen efkarlandığı bazende mutlu olduğu sosyal bir platform canlı radyo dinlerken hangi şarkı geleceğini merak ediyor insan ve sevdiğiniz bir şarkıcı çıkarsa kulağınızı daha çok radyoya çevirip işte bu benim şarkım dediğiniz günlerde olmuştur. Slow Türk radyosunda ben bu dediklerimin hepsini yaşadım özellikle nostalji bir radyo olması ve eski günleri dinledikçe hatırlamam benim için çok güzel kaliteli zaman geçirmeme neden oluyor.Sizlerde radyo dinleyerek demek istediğimi anlayacaksınız.

  2. gençliğimin radyosudur. kalbinin sesini dinle programıyla gönüllere taht kuran bir radyodur. geceleri sabaha kadar radyo başında iç çekerek güzel anılar biriktirdik yıl 2020 eskiyoruz eskitiyoruz yıpranıyoruz. eski şarkılarda da bir tını yok değil nereden baksan bir eski şarkı yeni 10 şarkıya bedel geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir