Slow Time

Radyo yayınınız yükleniyor...
Slow Time Hakkında Bilgi

Özel radyo sektörüne 2005 yılında giriş yapan Slow Time radyo Saran Holding kuruluşu olarak yayınlarına başlamıştır. İstanbul merkezli olarak başladığı yayınlarını kısa sürede daha geniş çevrelere yaymıştır. Slow Time dinle “kalbinin sesi, kalbinin sesini dinle” sloganı ile 2014 yılına kadar yayınlarını devam ettirmiştir. 2014 yılından sonra “hayatın tadını çıkarmak için şimdi tempoyu düşürme zamanı” sloganı ile yolunu devam etmektedir. Slow Time canlı olarak sunduğu programlarında hem Türkçe hem de yabancı slow şarkılara yer vermektedir.

slow time fm radyo dinle, canlı slow time radyo fm dinle

Hafta için Slow Time canlı dinle yayınları saat 07:00’de başlamakta ve farklı DJ’ler ile yayın akışını sürdürmektedir. Yayın akışı içerisinde farklı dönemlerde slow müziğin önemli seslerini konuk ederek dinleyicileri ile buluşturmaktadır. İsminden anlaşıldığı gibi yayınlarında slow müzik tarzı şarkılara daha fazla yer vermektedir. Ülkemizin her yerinde internet üzerinden rahatlıkla dinlenebildiği gibi karasal yayın frekansları sayesinde de radyolardan dinlenebilmektedir. Slow müziğin dünya genelinde önemli bir yere sahip olması, Slow Time radyosunun dinleyici kitlesinin geniş olmasını sağlamıştır.

Uzman bir ekip tarafından yönetilen radyo başarısını sürekli olarak artırmış ve radyo dinleyicilerini kendisine bağlamıştır. Özel yayınları arasında Cuma geceleri “aşkını itiraf et” programı sayesinde dinleyicilerinin ilanı aşk yapmalarına fırsat veriyor.

Slow Time Frekans Bilgileri

Karasal yayınlarını sürdürürken, dijital platformlarda da yer alabilmek için Turksat 3A uydusu üzerinden, Digitürk üzerinden yayınlar yaparak daha geniş kitleler tarafından dinlenebilme fırsatı oluşturmuştur. Frekans bilgileri aşağıdaki gibidir.

İstanbul: 91,2
İzmir: 107,0
Antalya: 106,8
Ankara: 89,0
Eskişehir: 104,2
Gaziantep: 107,7
Bursa: 91,3

Slow Time dinlemek isteyen radyo dinleyicileri resmi web site üzerinden erişim yaparak tüm yayınları takip edebilirler.

Slow Time İletişim Bilgileri

Saran Holding Sarıyer İstanbul
Telefon: 0212 363 04 04

Slow Radyo Kanalları Kategorisindeki Diğer Radyolar

  1. Romantik Türk
  2. Radyo Pause
  3. Number One Türk Slow
  4. Slow Türk
  5. Radyo Viva
  6. Radyo Seymen
  7. Radyo D

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir