Romantik Türk

Romantik Türk Hakkında Bilgi

Polat FM adıyla 14 Şubat 2005 tarihinde kurulan radyo, yayına başladıktan kısa bir süre sonra adını romantik Türk olarak değiştirmiştir. FM bandından yayın yapan radyo internet üzerinden yaptığı yayın ile dünya geneline seslenmektedir. Yayınlarında aşk şarkılarına ağırlık verdiği için adını romantik Türk radyosu olarak belirlemiştir. Sizlerde romantik aşk şarkıları dinlemek istiyorsanız doğru adresiniz Romantik Türk dinle olacaktır.

Özgür yayıncılığı benimseyen radyo her hangi bir medya kuruluşuna bağlı kalmadan İzmir merkezli olarak yayın yapmaktadır. Romantik Türk canlı yayınlarında Türkçe pop müziklere yer vermekte ve yayınlarında Türkçe’nin güzel ve doğru kullanılmasına özen göstermektedir. Türkçe’nin doğru kullanılması hassasiyetini müzik yayınlarında olduğu gibi reklam yayınlarında da sürdürmektedir.

Romantik Türk canlı dinle seçenekleri arasında, pop müzik oranı %60, nostalji müzikleri %30 diğer alternatif müzikler ise %10 oranında yer almaktadır. Romantik Türk radyomuzda daha önceden çok sevdiğiniz ve uzun zamandır başka yerlerde duyamadığınız aşk şarkılarını duymaya başlayacaksınız. Radyomuz İzmir’den yaptığı yayınları ve 103.4 frekansı ile İzmir ve tüm ege bölgesine yayınlarını ulaştırmaya çalışmaktadır.

Karasal frekansınızı ayarladığınızda diğer yayınlar ile karışmadan ve şarkı ses seviyelerinde değişmeler olmadan kaliteli bir şekilde sevdiğiniz şarkıları dinleyebileceksiniz. Dinleyicilerin sevdikleri şarkıları çalabilmek için pop müzik dalında hit olmuş tüm şarkıları ve yeni albümleri listemize eklerken, bunun yanında en çok istek alan şarkılar, Türkçe sözlü eski pop müziklerden oluşan bir karma liste oluşturulmaktadır.

Romantik Türk Radyosu İletişim Bilgileri

1583/2 sokak No:6/C B Blok Kat: 2 D: 8 Manavkuyu – İzmir
Telefon: 0232 461 62 72 – 232 435 85 77

Romantik Türk Frekansları

Romantik Türk radyosu İzmir merkezli olarak 103.4 frekansından yayın yapıyor. En güzel aşk şarkılarını dinlemek isteyenler internet üzerinden erişim yaparak, dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar tüm yayınları canlı olarak takip edebilirler.

Slow Radyo Kanalları Kategorisindeki Diğer Radyolar

  1. Slow Time
  2. Radyo Pause
  3. Number One Türk Slow
  4. Slow Türk
  5. Radyo Viva
  6. Radyo Seymen
  7. Radyo D

1 yorum yapılmış

  1. Romantik Fm çok eski bir mazisi olan bir radyo sevgililerime aşk şarkıları armağan ettiğim istek istediğim bu şarkı senin için dediğim yılların bir yansıması diyebilirim çok güzel günlerdi o günler artık geri gelmiyor. Radyo şuan yayınında eskiye dönmeden yapamıyor. Bir kaç sanatçının dışında 90’lar zamanında çıkan şarkılardan başka bir şey yok radyolarda o zamanlar beste fabrikaları çokmuş ama şimdi hepsi kofti hikayeden şarkılar. Romantik fm dinleyin böyle radyolar artık kalmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir