Radyo Tatlıses

Radyo yayınınız yükleniyor...
Radyo Tatlıses Hakkında Bilgi

İstanbul’dan 97.6 frekansı ile yayın yapan Tatlıses Radyo ağırlıklı olarak pop müziği yayını yapıyor. Radyonun merkezi İstanbul’dur. 1994 yılında İbrahim Tatlıses’in sahibi olduğu şirket tarafından kurulan Radyo Tatlıses canlı dinle 2005 yılı Aralık ayında Sadettin Saran’ın Şirketler Grubu tarafından satın alınmıştır. Radyo o günden bugüne bu şirketler grubu adı altında yayın yapmaya devam ediyor. Karasal yayın özelliğinden dolayı Türkiye’de pek çok noktadan kolaylıkla dinlenebilen Radyo Tatlıses aynı zamanda Türksat uydusu üzerinden de kolaylıkla takip edilebiliyor.

Dinleyiciler Radyo Tatlıses’i hem karasal hem online olarak rahatlıkla her yerden dinleyebiliyor. Radyo Tatlıses’te yayınları devam eden ve en fazla dinlenen programcılar arasında Muzo, Murat Erdin, Demet Acar, Doğan Öncel, Musti, Kadir Özyürek ve Saygı Öztürk gibi DJ’ler yer alıyor. Popüler müzik yayını yapan radyo kaliteli programları ve ilgi çekici DJ’leri ile kurulduğundan bu yana dinleyici kitlesini sürekli olarak arttırıyor. Yayın hayatındaki başarılarını sürekli olarak güncelleyen Radyo Tatlıses canlı Türkiye’nin en güvenilir radyoları arasında bulunuyor.

Bu özelliği de teknolojik anlamda sürekli olarak kendini güncellemesinden meydana geliyor. Radyonun vericileri ve otomasyon sistemleri yayınların daha kaliteli hale gelmesi için sürekli olarak yenileniyor. 42 noktada konumlandırılan vericiler yanı sıra uydu ve cd kalitesinde gerçekleştirilen internet yayını ile radyo her geçen gün daha geniş kitlelere ulaşıyor. 24 saat boyunca kesintisiz popüler Türk müziği yayını yapan Radyo Tatlıses dinle sayesinde radyonun sürekli takipçileri keyifli zaman geçiriyor.

Frekans bilgileri

Ankara 97.7
İstanbul 97.6
İzmir 91.5
Adana 105.1
Afyon 105.8
Antalya 88.0
Balıkesir 88.0
Bursa 94.0
Çanakkale 97.8
Denizli 107.2
Erzincan 97.7
Bolu 97.9

İletişim bilgileri

Adres: Çayırbaşı Mahallesi Hacı Osman Bayırı No:65 Sarıyer İstanbul
Tel: 0212 363 0463
SMS Mesaj Hattı: TATLISES yaz 3717’ye gönder

Türkçe Pop Kanalları Kategorisindeki Diğer Radyolar

  1. Radyo Turkuvaz
  2. İstanbul FM
  3. Radyo Pause
  4. Radyo Fenomen
  5. Radyo Eksen
  6. Pal FM
  7. İmbat FM
  8. Kafa Radyo
  9. Süper FM

2 yorum yapılmış

  1. Bu radyonun kurulduğu yıldan bu yana dinleyicisiyim çok güzel programları var ve harika yayın kalitesi ile göz dolduruyor. Bu radyonun en sevdiğim programı Saygı Öztürk’ün hazırlayıp sunduğu programdır. Kendisine hayranım harika bir insandır.Ayrıca muzo demeden de geçemeyeceğim harika bir insan harika bir radyo Tatlıses fm uzun süre keyifle dinleyeceğim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir