Radyo Seymen

Radyo Seymen Hakkında Bilgi

1994 yılı itibariyle yayın hayatına Ankara ili üzerinden başlayan Radyo Seymen bugüne kadar yayın hayatına hiç ara vermeden devam etmiştir. Ancak 2010 yılında kısa bir dönem isim değişikliğine giden radyo aynı yıl tekrar Radyo Seymen adı ile yayın hayatına devam etmeye başlamıştır. Radyonun kurucusu hacı dayı lakabıyla bilinen Mustafa Ödübek’tir. Merkezi İstanbul Pendik’te bulunan radyo sadece Ankara oyun havaları formatında yayın yapan en geniş ağa sahip olan bir radyodur.

radyo seymen dinle, canlı radyo seymen fm dinle

Kurulduğu günden bu yana yayın formatında her hangi bir değişiklik yapmadan devam eden radyonun her geçen gün dinleyici kitlesi artıyor. Bunda en önemli etkenlerin başında Radyo Seymen canlı yayın akışı karasal yayının yapıldığı hemen hemen bütün büyük illerde dinlenebiliyor olmasıdır. Karasal yayının olmadığı noktalarda ise Türksat 3A uydusu üzerinden tüm Türkiye’de ve Avrupa’nın pek çok bölgesinde Radyo Seymen canlı dinle alternatifi bulunuyor. Bunun yanında oynamaya doyamayacaksınız sloganı ile yayın hayatına başlayan kuruluş Radyo Seymen dinle seçeneği ile internet üzerinden de yayın yapıyor.

Ayrıca radyonun bu kadar hızlı bir şekilde kitlelere hitap etmesinde mobil ortamlarda ve cep telefonlarından kesintisiz yayın yapma erişiminin olmasıdır. Radyo yayın formatı itibariyle bir yandan dinleyicilerine pozitif enerji verirken diğer yandan da sosyal sorumluluk projeleri ile insanlara ulaşmayı hedefleri arasına koyuyor. Radyoyu bulunduğunuz ilden frekans bilgilerini belirleyerek canlı olarak dinleyebilirsiniz.

Radyo Seymen Frekans Bilgileri

İstanbul 107.0
Ankara 91.4
İzmir 106.5
Antalya 99.7
Bursa 88.1
Eskişehir 95.5
Göcek 106.7
Kayseri 90.7
Kocaeli 88.1
Kuşadası 95.5

İletişim Bilgileri

Telefon numarası: 0 216 311 03 06
Fax: 0 216 311 08 06
E-Posta: [email protected]

Arabesk Radyo Kanalları Kategorisindeki Diğer Radyolar

  1. İmbat FM
  2. Efkar FM
  3. Damar FM
  4. Radyo 7
  5. Kral FM
  6. Baba Radyo

1 yorum yapılmış

  1. Seymen Radyo Kent Radyo ile birlikte aynı kişinin radyosudur. Medyadan takip etmişliğim vardır. Ben bu radyoda sevdiğim şey güzel ve etkili bir ağı var ve sevdiğim türde şarkılar çalıyor. Ankara havaları türküler bozlaklar uzun havalar işte benim havalarını çalan radyoları her zaman dinlerim. İnsan Ankara havalarını dinleyince dertlerini kederlerini unutuveriyor. Ben radyo seymen dinleyince iyi hissediyorum ya siz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir