Radyo Pause

Radyo Pause Hakkında Bilgi

Radyo Pause yayın hayatına 29 Ekim 2010 yılında başlamıştır. Yayın hayatı boyunca birçok başarılı projeye imza atan radyo zaman zaman ünlü konuklar ağırlayarak isminden sıkça söz ettirmektedir. Radyo dinlemek isteyen kişiler özellikle akşam kuşağında hayatın içine dair yayın yapan Ömer Köroğlu’nun yayınını merakla takip etmektedir. Radyo Pause dinle adıyla Google üzerinden arama yaparak sitenin kurumsal yayınlarına ulaşabilirsiniz.

radyo pause dinle, canlı radyo pause fm dinle

Radyo Pause İzmir ilinde kurulmuş merkezi ve stüdyo binası İzmir’de bulunan bir kuruluştur. Dinleyicilerine Türkçe pop alanında şarkılarla yayın yapmaktadır. ”Yeni yaşam frekansınız” sloganıyla kişilere kendini tanıtmaktadır. Radyo Pause canlı dinlemek isteyen kişiler içinde İnternet üzerinden herhangi bir frekans girmeden canlı müzik hizmeti sunuyor.

Radyo günün bazı zamanlarında canlı yayın yapmakta ve geri kalan zamanlarda ise yayın akışının tekrarı ile dinleyicilerine hitap etmektedir. Radyoya kolay bir şekilde sizlerde dilerseniz canlı olarak bağlanabilir ve istek parçalarınızı talep edebilirsiniz. Canlı istekte bulunmak için yayının canlı olduğu esnada bağlantı yapmanız gerekiyor.

İletişim Bilgileri

Radyo Pause kanalına 0(232)220 10 10 nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz. iletişim bilgilerinden telefon numarası haricinde sosyal medya üzerinden de kuruluşa ulaşmanız mümkündür. Bunun için sosyal medya hesaplarında radyo ismini aratmanız yeterli olacaktır. Canlı yayınlar başladığı zaman sosyal medya hesaplarında takipçilerine gereken bilgileri paylaşıyor ve buradan da istek parça alıyorlar. Sizlerde takip ederek sadece telefon üzerinden değil sosyal ağlardan da istek ve talepleriniz ile sesinizi duyurabilirsiniz. Radyo Pause canlı dinle isteyen kişiler için sosyal medya hesaplarında geçerli link de paylaşılıyor.

Radyo Pause Frekansları

Radyo Pause Sadece İzmir ve diğer ilçeler için frekans üzerinden yayın yapmaktadır. Bunun haricinde diğer illerde sadece kurumsal adresi üzerinden radyo yayınına erişim sağlayabilir. Bütün ilçelerde erişim sağlanabilecek radyo frekansı ise: 107.9‘dur.

Türkçe Pop Kanalları Kategorisindeki Diğer Radyolar

  1. Radyo Turkuvaz
  2. İstanbul FM
  3. Radyo Tatlıses
  4. Radyo Fenomen
  5. Radyo Eksen
  6. Pal FM
  7. İmbat FM
  8. Kafa Radyo
  9. Süper FM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir