Radyo Fenomen

Radyo Fenomen Hakkında Bilgi

Radyo Fenomen Cem Hakko ile Olivier Mauxion tarafından 2007 tarihinde kurulmuştur. İstanbul dışında birçok ilde yayın yapmaktadır. Sorumlu müdürü ve izleyici temsilcisi Serden Genç’tir. Maksimum hit müzik sloganıyla yola çıkan radyo herkes tarafından yaygın bir dinleme oranına ulaşmıştır. Radyo Türkçe ve yabancı karışık pop şarkılar çalmaktadır. En yeni ve hit parçaları Radyo Fenomen canlı dinle ile dinlemek mümkündür. Radyo aynı zamanda Türksat uydusu üzerinden de yayın yapmaktadır. Radyonun resmi internet sitesinden yetkililere soru soru sorabilirsiniz.

radyo fenomen dinle, canlı radyo fenomen fm dinle

Yayın akışını internet olan her yerden öğrenmek mümkündür. Radyoda reklam süresi kısa olduğu için sıkılmazsınız ve reklamlar enerjik bir şekilde dinleyiciye sunulur. Türkçe ve yabancı pop karışık yayın yapması yayını daha eğlenceli hale getirir. Radyoda aynı zamanda müzik dalında alınan ödüller, yeni çıkan albümler, müzik dünyasında ki gelişmeler aktarılır. Müziğe dair her şeyi Radyo Fenomen ile öğrenebilirsiniz. Radyo Fenomeni dilerseniz cep telefonlarınız Android ve Apple Store marketlerinden ücretsiz olarak cep telefonlarınıza indirebilirsiniz. Yayın akışı içinde bulunan gün başlıyor programı sabah 04:50’de başlar.

İşe giderken Radyo Fenomen dinle güne keyifli başlayabilirsiniz. Radyo gün boyunca kesintisiz yayın yapar. İnternet sitesine üye olan tüm dinleyicilerin özel bilgileri 6698 sayılı kişisel verilerin korunması kanunu doğrultusunda Radyo Fenomen tarafından saklanır ve korunur. Bazı programlarda dinleyicilere küçük hediyeler dağıtılmakta olup her sorunuz için radyonun resmi sitelerini kullanabilirsiniz. Radyo Fenomen canlı ile müziğe farklı bir bakış açınız gelişecek ve ruhunuz müziğe doyacaktır. Radyo Fenomen yeni parçaların yanı sıra eski hit parçaları da çalar ve yayınlar.

Radyo Fenomen Frekansları

Ankara 99.5
Antalya 99.5
Balıkesir 94.7
Bodrum 99.5
Bursa 94.7
Eskişehir 90.4
Gaziantep 96.3
İstanbul 101.0
İzmir 99.5
Kayseri FM-98.5
Kocaeli 92.4
Konya 93.7
Marmaris 99.5

Türkçe Pop Kanalları Kategorisindeki Diğer Radyolar

  1. Radyo Turkuvaz
  2. İstanbul FM
  3. Radyo Tatlıses
  4. Radyo Pause
  5. Radyo Eksen
  6. Pal FM
  7. İmbat FM
  8. Kafa Radyo
  9. Süper FM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir