Radyo Eksen

Radyo yayınınız yükleniyor...
Radyo Eksen Hakkında Bilgi

Radyo Eksen, 2000 senesinde ilk kez yayın hayatına başlamıştır. Radyo 2019’un kapanmasından sonra yayın hayatına giriş yapan bu kanal Türkiye’nin en çok dinlenen radyo kanallarından biri haline geldi. İkibinondokuz Radyoculuk ve Sanat Organizasyonu Ticaret A.Ş. tarafından kurulan ve 2000 yılından beri yayın hayatına devam eden Radyo Eksen’i Radyo Eksen canlı dinle anahtar kelimeleri ile aratarak kendi sitesinden ücretsiz dinleyebilirsiniz. Genellikle rock’n roll, indie, heavy metal ve rock türünde şarkılara bünyesinde yer veren bu radyo kanalını Radyo Eksen canlı dinleme özelliği sayesinde her ortamda dinleyebilir ve günlük programları takip edebilirsiniz.

eksen radyo dinle, canlı eksen radyo fm dinle

Bünyesinde Gaye Su Akyol, Ali Güçlü Şimşek, Barış Akpolat, Çağlan Tekil, Gülşah Güray, Gülşah Turgut, Güven Yıldız, Hakan Tamar, Kaan ve Deniz Sezyum gibi hem radyocu hem de müzisyenleri barındıran Radyo Eksen ile yabancı müzik alanında geniş bir yelpazeye sahip programları takip edebilirsiniz. Kurulduğu günden bugüne kadar yayın hayatına kesintisiz olarak devam eden kanal, farklı müzik türlerinin yer aldığı programları ile hem müzik alanında yaşanan yeni gelişmeleri dinleyicisine aktarırken hem de haftalık listeler sayesinde müzik dünyasının nabzını tutar.

“Rock’n Roll’un ekseni” mottosu ile yayın hayatına hem radyo frekansı hem de internet üzerinden devam eden kanalı Radyo Eksen dinle özelliği sayesinde evinizde, iş yerinizde ya da arabanızda dinleyebilirsiniz. Yabancı müzik listelerinin yanı sıra Türk müziğinde farklı keşiflere ulaşmak isteyenlerin de tercih ettiği Radyo Eksen ile Türk müziğinin farklı türlerinden örnekleri dinleyebilirsiniz. Alternatif müzik türlerine yönelik yayın akışına yön veren radyo kanalının geniş skalası hafta içi ve hafta sonu farklı radyo programları olmak üzere dinleyicisine değişik deneyimler sunar.

Radyo Eksen Frekansları

İstanbul – 96.2

İletişim Bilgileri

Posta Adresi: Ahi Evran Cd. No:4 34398 Maslak – Sarıyer İstanbul
Telefon Numarası: +90 (212) 304 08 66
Fax Numarası: +90 (212) 245 41 76
E-Posta Adresi: [email protected]

Türkçe Pop Kanalları Kategorisindeki Diğer Radyolar

  1. Radyo Turkuvaz
  2. İstanbul FM
  3. Radyo Tatlıses
  4. Radyo Pause
  5. Radyo Fenomen
  6. Pal FM
  7. İmbat FM
  8. Kafa Radyo
  9. Süper FM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir