Radyo 7

Radyo yayınınız yükleniyor...
Radyo 7 Hakkında Bilgi

Özel radyo frekansları arasında bulunan radyo 7 müzik severlere nostalji müzik dinletisi sunan bir radyodur. Özellikle geçmişi ve gençlik yıllarını özleyenlerin, o yıllara ait en güzel müzikleri bulabileceği bir radyo kanalıdır. Yayınlarında 1960 ve 1900’lü yılların müzik çeşitliliğini dinleyicilere sunarak, o yıllara ait müzik sohbetleri ve yorumları ile dinleyicilerini iyi vakitler geçirtmeyi hedeflemektedir. Birçok eski sanatçıya ait şarkıları diğer radyolarda bulamazsınız.

radyo 7 dinle, canlı radyo 7 fm dinle

Ancak radyo7 FM arşivinde bu şarkılar bulunmakta ve zaman zaman çalınarak nostalji oluşturulmaktadır. Radyo 7 dinle özelliği nostalji açısından bir farklılıktır. Yayına başladığı günden itibaren Radyo 7 canlı dinle hizmetlerini profesyonel bir ekip ile sunmakta ve kalitesinden hiçbir zaman ödün vermemektedir. Tüm zamanların en iyi nostaljisi denildiğinde radyo 7 FM akla gelir.

Radyo 7 canlı yayınlarını ulusal ve karasal yayın özelliği ile evinizde ve arabanızda dinleyebilirsiniz. Keyifli bir vakit geçirmek istediğinizde radyo 7 FM sayesinde kendinize iyilik yapmış olur, en güzel müzikleri dinlersiniz. Radyonun yayınlarını internet üzerinden takip edebilirsiniz. Program akışında farklı alanlardaki söyleyişiler, bilgilendirmeler bile size nostaljiyi yaşatacak eski günlere götürecektir.

Radyo 7 FM hizmetlerini dinleyici odaklı olarak vermeye çalışmakta, program yapan yayıncılarının konuşma tarzları, dinleyiciler ile sohbetleri yaptıkları işe önem vermeleri hizmetin kalitesini artırmaktadır. Bulunduğunuz her ortamda hiç sıkılmadan dinleyebileceğiniz bir radyodur. Geniş frekans ağı ile hizmetlerini ülkemiz geneline yaymıştır ve isteyen dinleyiciler internet üzerinden rahatlıkla dinleyebilmektedir.

Radyo 7 FM Frekansları:

Adana 106.3
Ceyhan 107.7
Aksaray 97.2
Ankara 89.8
Polatlı 102.6,
Antalya 101.2
Ardahan 98.0
Balıkesir 97.2
Bursa 104.6
İstanbul 104.6,
İzmir 101.3
Konya 92.1
Malatya 104.6
Zonguldak 104.6

İletişim Bilgileri:

Radyo 7 FM Otakçılar cad. No:78 Eyüp İstanbul
Telefon: 0212 437 85 85
Whatsapp hattı 0507 977 01 01

Arabesk Radyo Kanalları Kategorisindeki Diğer Radyolar

  1. İmbat FM
  2. Efkar FM
  3. Damar FM
  4. Radyo Seymen
  5. Kral FM
  6. Baba Radyo

1 yorum yapılmış

  1. Şuan sitenizde Radyo 7 FM dinliyorum Yıldız Tilbe söylüyor bana eski sevgilimi hatırlattı çok duygulandım ağlamamak için kendimi zor tutuyorum. Eski aşklar ve eski şarkılar ne kadar da güzelmiş insan zaman geçtikçe bunu daha iyi anlıyor. Gençliğimi geri verseler geriye dönük yaptığım bütün hataları telafi etmek istedim ama sanırım bunun imkanı yok ve olmayacak eski aşkları eski şarkıları dinleyerek canlandırmaya devam edeceğim. 😭

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir