Power Türk

Power Türk Hakkında Bilgi

İstanbul merkezli olarak 2002 yalında kurulan Power Türk FM ulusal yayın yapmaya başlamıştır. Power Media Group çatısı altında yer alan istasyonlardan birisidir. Yayınlarına İstanbul’da 99.8 frekansı ile başlamıştır. Power Türk dinle duyuruları ile dinleyicilerine kısa sürede ulaşmayı başarmıştır. Yayınlarını resmi internet sitesi üzerinden ve Türksat, Digitürk, Teledünya, D-Smart gibi farklı yayıncılar üzerinden yaparak kesintisiz olarak dinleyicilerine ulaşmaktadır. Power Türk canlı dinle programları ile en popüler müzikleri çalmaktadır. Önce müzik sloganı tüm radyo dinleyicilerini kendisine çekmiştir. Yayınlarına İstanbul ile birlikte Ankara, İzmir gibi büyükşehirlerle başlayıp kısa sürede Türkiye geneline ve Kıbrıs’a yapmaya başlamıştır. İlk kurulduğu günde başlayan müzik yayınlarını geliştirerek günümüze kadar getirmiştir.

Yayın akışını haftanın her günü olarak hazırlamakta ve pop sabah, Türkçe pop, eve dönüş, anında iste gibi farklı isimlerdeki programları ile tüm sanatçılara ait müzikleri çalmaya gayret etmektedir. Akşam partisi, pop 40 dinleyicilerini kaçırmadığı müzik programlarıdır. Power Türk canlı bağlantılar yaparak dinleyicilerinin isteklerine yer vermektedir. Müzik yayınlarının yanı sıra saat başlarında haber programını yayınlayarak, dinleyicilerine güncel haberleri aktarmaktadır.

Hizmet kalitesini sürekli artırmaya çalışan Power Türk FM müzik alanında önemli işlere imza atmaya çalışmakta ve tüm müzik dinleyicilerine günün her saatinde keyifli vakitler geçirtmeyi hedeflemektedir. Türkçe pop müzik severlerin aradıkları ve en iyi şarkıları dinleyebilecekleri adreslerin başında Power Türk FM radyosu gelmektedir. Kesintisiz yayınları sayesinde, sevdiğiniz şarkıları, evinizde, iş yerinizde, arabanızda ya da çeşitli ortamlarda rahatlıkla dinleyebilirsiniz.

Power Türk Frekansları:

Ankara 106.9
Adana 94.8
Antalya 105.7
Bursa 99.8
İstanbul 99.8
İzmir 105.7
Eskişehir 106.9
Diyarbakır 103.7
Gaziantep 91.7

İletişim Bilgileri:

Gümüşyolu cad. Kuşbakışı sok. No:43 Altunizade – Üsküdar / İstanbul
Telefon: 0216 554 04 04

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir