Number One Türk Slow

Radyo yayınınız yükleniyor...
Number One Türk Slow Hakkında Bilgi

Slow müzikte kesintisiz yayın denilince akla Number One Türk slow geliyor. Number One Türk Slow canlı dinle merkezi İstanbul’da bulunuyor. Karasal olarak gerçekleştirdiği yayınların yanı sıra Türksat 3A uydusu üzerinden de dinlenebiliyor. 1992 senesinde Londra’da Ömer Karacan tarafından kurulan Number One Türk Slow canlı yayın yapan ilk Türk radyolardan birisidir. 1994 senesinde İstanbul’daki stüdyolarına taşınan radyo hala da buradan yayın yapmaya devam ediyor.

Number One Medya Grubu bünyesinde hizmet veren radyo yayın akışı olarak da Türkçe slow parçalara yer veriyor. Radyo istasyonunun dinleyiciler yanı sıra izleyicilere de hizmet vermek amacıyla kurulan ve slow müzik yayını yapan aynı ada sahip televizyon kanalı da bulunuyor. Ülkemizde oldukça beğenilen ve sıklıkla da dinlenilen Türkçe slow şarkılar Number One Türk Slow da sıklıkla yayınlanıyor. Ayrıca radyo dinleyicilerinden gelen istekleri de gün boyunca çalmaya devam ediyor. Number One Türk Slow tüm dünya çapında karasal yayın yapmasının yanı sıra online olarak da izleyicilerine bulaşıyor.

Manuel şekilde gerçekleştirilen kanal ayarlama sayesinde Number One Türk Slow dinle radyo istasyonuna kolayca ulaşılabileceği gibi şifresiz olarak Türksat 4A uydusu üzerinden ya da Digiturk üzerinden de radyoya ulaşabilme imkanı bulunuyor. Dinleyiciler Number One Türk Slow sayesinde müzik dünyasında meydana gelen bütün son dakika gelişmelerini deneyimli DJ’lerin anlatımı ile öğreniyor.

Ayrıca gerçekleştirilen tüm müzik programlarında ünlü isimler konuk edilerek radyo sayesinde müzik dünyasındaki gelişmeler hakkında dinleyicilerin bilgilenmesi sağlanıyor. Uzun yıllardır Türkçe müziğin Türkçe adresi sloganı ile hizmet veren Number One Türk Slow dinleyicilerine her anlamda müzik ziyafeti sunmaya devam ediyor.

Number One Türk Slow frekansları

İstanbul 102.4
Ankara 101.5
İzmir 90.5
Adana 107.7
Antalya 90.4
Bursa 102.4
Eskişehir 102.5
Kayseri 99.7
Marmaris 102.5
Kuşadası 101.7

İletişim Adresleri

E-posta: [email protected]
Tel: 216 425 36 40

Slow Radyo Kanalları Kategorisindeki Diğer Radyolar

  1. Slow Time
  2. Romantik Türk
  3. Radyo Pause
  4. Slow Türk
  5. Radyo Viva
  6. Radyo Seymen
  7. Radyo D

2 yorum yapılmış

  1. Harika müzikleri ile biz dinleyicilerine güzel dakikalar yaşatan köklü radyolardan bir tanesi şuan istek verdim istediğim şarkının yayınlanmasını bekliyorum. Çalmış olduğu şarkılarla ve yayıncılıkta ki tecrübesi ile profesyonel bir yapıya sahip sizinde sitenizde böyle bir radyoya yer vermeniz gerçekten isabet olmuş Number One Türk Slow dinlemeden olmazdı.

  2. bu radyoyu dinlemekten çok keyif alıyorum daima en güncel parçalara yer veriyorlar ve beni mest etmeyi başarıyorlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir