NTV Spor Radyo

Radyo yayınınız yükleniyor...
NTV Spor Radyo Hakkında Bilgi

NTV Spor Radyo “Sporun Kalbi” sloganıyla ilk olarak Doğuş Holding bünyesinde 2009 yılında yayın hayatına geçmiş spor radyo kanalıdır. NTV Spor radyo dinle sadece radyolardan değil aynı zamanda ntvsporradyo.com adresinden de internet üzerinden takip edebilirsiniz. Kısacası evde, iş yerinde, cep telefonunuzdan istediğiniz her an yayın akışını takip edebilir, 7/24 sporla ilgili son dakika haberlerini, yorumlarını, anlatımlarını canlı olarak dinleyebilir takip edebilirsiniz.

ntv spor radyo dinle, canlı ntv spor radyo fm dinle

NTV Spor radyo gün boyunca spor programları yayınlarıyla futbol severlerin ortak buluştuğu noktadır. NTV Spor radyo 2009 yılında yayın hayatına başlamasıyla birlikte İstanbul, İzmir, Sivas, Trabzon, Bursa, Eskişehir, Konya ve Kayseri illerinde yayın hayatına geçmiştir. NTV Spor radyo canlı dinle ile hafta sonları yapılan süper lig maçlarını kesintisiz bir şekilde dinleyebilir ve maç bitiminden sonra futbol yorumcularının maç hakkındaki yorumlarını takip edebilirsiniz.

NTV Spor radyo canlı yayın akışıyla 2016 yılından bu yana tüm futbolseverlerin buluştuğu ortak nokta. NTV Spor sadece futbol hakkında yayın yapan bir kanal olmayıp, sevilen sunucularıyla, en beğenilen programları dinleyicilerine sunmakta. Ercan Taner’in her sabah sunumunu yaptığı 5’te 5 ödüllü yarışması, Murat Caner’in sunumunu yaptığı spor ile ilgili güncel haberler, her maçın ardından canlı futbol yorumlarıyla sporseverlerin vazgeçilmez kanalı haline geldi. Ayrıca NTV Spor radyo özgün radyo programlarıyla da sadece futboldan değil diğer spor dallarından da haberdar olmanızı sağlıyor. Bunlardan bazıları; futboldan basketbola, voleyboldan at yarışlarına kadar birbirinden farklı eğlenceli yayın akışıyla herkesin ortak buluştuğu nokta haline geldi.

Her hafta canlı yayında sürpriz konuklarıyla ve isteyen dinleyicilerinin telefonla programa katılıp canlı yayından sorularını sorup anında cevap alabileceği “Açık Hat” programıyla samimi sohbetleriyle dinleyicileri için gönüllerde derin bir yer edinmişe benziyor.

NTV Spor Radyo Frekansları

Turksat 3A uydusu ile frekans ayarlarınızı düzenleyebilir, kesintisiz bir şekilde takip edebilirsiniz. İllere göre frekanslar:

Eskişehir 91.0
İstanbul 102.8
Kayseri 102.8
Kocaeli 102.8
Gaziantep 102.8
Zonguldak 102.8
Marmaris 102.8
Sivas 88.8
Adana 97.0
Bolu 97.7
Van 103.5
Mersin 103.5
Samsun 102.8

Haber Radyo Kanalları Kategorisindeki Diğer Radyolar

  1. CNN Türk Radyo
  2. A Haber Radyo

1 yorum yapılmış

  1. NTV Spor radyo sürekli dinlediğim bir radyo genel olarak kaliteli bir radyo programları olsun yayın kalitesi olsun gayet başarılı ama şu son 1 yıldır spor haberlerinin dışında normal haber sunuyorlar. Şuan bu yorumu yazarken İspanyada korona virüs nedeniyle olağanüstü hal olmuş onu belirtiyor. Bu arada sitenizi çok beğendim artık buradan dinleme yapacağım menüler gayet sade ve kullanışlı. NTV Spor radyo dinlerken yada faklı bir radyo dinlerken kesinti olmasından nefret ederim sizin sitenizden yaklaşık bir saattir dinliyorum herhangi bir kesinti olmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir