Lig Radyo

Radyo yayınınız yükleniyor...
Lig Radyo Hakkında Bilgi

Bol bol futbol ve bol bol müzik sloganı ile 2005 yılında kurulan Lig Radyo yayınları ile dinleyicilerine kesintisiz şekilde hizmet vermeye ve her geçen gün daha da büyümeye devam ediyor. Lig Radyo Marmara Bölgesi’nde 9 merkezden yayın yaparak dinleyicilerine ulaşıyor. Spor ve müziği buluşturarak dinleyicilerine keyifli anlar yaşatan radyo Türkiye’nin en büyük ve en gelişmiş bölgesel radyosu olarak da dikkat çekiyor.

lig radyo dinle, canlı lig radyo fm dinle

Lig Radyo Süper Lig maçlarının canlı anlatımlarını yapmanın yanı sıra maç bitiminde kritik programları ve maçların olmadığı zamanlarda da müzik yayını yaparak izleyicilerine hizmet veriyor. Ayrıca Lig Radyo canlı anlatılan maçları Türkiye’nin en başarılı yorumcuları tarafından canlı yayında değerlendiriliyor. Lig Radyo’da sadece futbol ile alakalı bilgi ve değerlendirmeler aktarılmıyor, diğer spor dalları ile alakalı önemli bilgilerde meraklılarına sunuluyor. Spor karşılaşmaları ile alakalı tüm son dakika bilgilerine radyo üzerinden ulaşmakta mümkün oluyor.

Çoğunlukla Marmara Bölgesi’nde 92.3 frekansından ulaşılabilen radyoyu ayrıca wwww.ligradyo.com.tr ve mobil cihaz uygulamaları üzerinden de Lig Radyo canlı dinle imkanı bulunuyor. Ayrıca Lig Radyo Türkiye özel radyoları tarihinde de önemli bir yere sahip bulunuyor. Bunun nedeni de 2007-2008 ve 2008-2009 sezonlarında özel radyolar arasında bir ilki gerçekleştirerek Turkcell Süper Lig’in resmi yayıncısı olmasıdır.

Lig Radyo alanında deneyimli ve bağımlılık yaratan programcıları, dinamik ve ilgi çekici yayın anlayışı, tarafsız, doğru ve güvenilir habercilik bakış açısı ile futbolu bir eğlence ve keyifli bir etkinlik olarak izleyicilerine sunmaya devam ediyor. Lig TV’deki canlı yayın anlatımlarını Lig Radyo dinle ile sevenlerine aktaran radyo Futbol Günü Santraya Doğru, Şansal Büyüka ile Dobra Dobra gibi programlarında yayın haklarını elinde bulunduruyor.

Lig Radyo Frekans Bilgileri

İstanbul 92.3
Balıkesir 92.3
Edirne 96.8
Tekirdağ 93.7
Ayvalık 90.2
Bandırma 93.0
Çanakkale 92.3

İletişim Bilgileri

Tel: 0212 449 30 00
E-posta: iletiş[email protected]

Spor Radyo Kanalları Kategorisindeki Diğer Radyolar

    1. Radyo Spor
    2. NTV Spor Radyo

1 yorum yapılmış

  1. Eski Futbolcuyum beni bilenler bilir bu yüzden futbol benim hayatım hiç bir zaman emekli oldum demedim ve sporu bırakmadım spor benim yaşam tarzımdır. Lig radyoyu 2000’li yıllardan bu yana dilerim takip ederim genelde maçları televizyondan izlesem de bazen kafamı dinlemek için göl kenarına giderim ve orada Lig Radyoyu dinlerim o maç anlatılırken spikerin heyecanı beni çok etkiliyor ne yalan söyleyeyim maçı izlemekten daha çok zevk alıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir