Kral FM

Kral FM Hakkında Bilgi

Kral FM ülkemizin her zaman en fazla dinlenen radyo kanalı olmuştur. Slow ve fantezi müzik yayınları ile dinleyicilerine en iyi hizmeti vermektedir. Kral FM canlı müzik ve şiir yayınları ile dikkat çekmeye başlamış ve ilk kuruluşu Uzan grubu yapmıştır. Daha sonraki zamanlarda Doğan Yayın Grubu bünyesine geçmiş ve yayınlarını kesintisiz sürdürmektedir. Kral FM dinle ulusal çapta kaliteli ve seviyeli yayın yapmaktadır. Radyo el değiştirdiğinde yayın tarzında değişiklik olmuş ve dinleyicileri ilk başlarda tepkili davranmıştır. Daha sonra yaptığı kaliteli yayınlar ile dinleyicilerinin onayı almayı başarmıştır.

kral fm radyo dinle, canlı kral fm radyo dinle

Türkiye geneline yayın yapan Kral FM tüm program yayıncılarını tanınmış radyoculardan seçmiş ve en iyi yayınların yapılmasını sağlamıştır. Kral FM canlı dinle yayınlarını geniş hayran kitleleri bulunan yayıncılar tarafından yapılmaktadır. “ilaç gibi radyo” sloganı ile dinleyicilerini mest etmeyi başarmıştır. Kurulduğu andan itibaren İstanbul ve birçok ilde 92.0 frekansı ile yayın yapmaya başlamış ve yayınlarını günümüzde de devam ettirmektedir.

Programları Arasında, Kezban’ın Günlüğü, Mehmet’in Gezeğeni, Şebnem’le Mecburi İstikamet, Bedirhan Gökçe’nin Üçüncü Sayfa, Engin Geceler yayınları ile tüm dinleyicilerine keyifli dakikalar geçirtmektedir. 1992 yılında Uzan grubu tarafından kurulduktan sonra ülke genelinde büyük bir dinleyici kitlesine sahip olmuştur. Günlük yayınlarında en güncel, slow, arabesk, fantezi birçok şarkıya yer vermektedir. Dinleyicilerinin istedikleri şarkıları dinleyebilmeleri için dinleyicilerinin istedikleri şarkıları kendilerine mesaj ile iletmeleri istenmekte ve gelen taleplere göre istenilen şarkılar çalınmaktadır. Radyo yayınlarında sadece müzik çeşitleri değil aynı zamanda, söyleyişiler ve şiir yayınları da yapılmaktadır.

Kral FM Frekansları:

Kral FM farklı frekans aralıklarını kullanmaktadır.

İstanbul, Antalya, Bursa, Düzce, Kocaeli, Diyarbakır ve Ladik bölgelerinde yayınlarını 92.0 frekansı üzerinden kesintisiz olarak yapmaktadır.

Adana 105.4
Ankara 102.4
Balıkesir 98.7
Erzurum 91.8
Eskişehir 88.6
Gaziantep 107.5
İzmir 96.2
Kayseri 93.6
Kıbrıs 106.9
Konya 95.1
Bodrum 104.8
Marmaris 103.6

İletişim Bilgileri:

KRAL POP MEDYA HİZMETLERİ A.Ş.
Ahi Evran Cad. No:4 34398 Maslak – Sarıyer / İSTANBUL
0212 335 00 00 – 0212 335 00 88

Arabesk Radyo Kanalları Kategorisindeki Diğer Radyolar

  1. İmbat FM
  2. Efkar FM
  3. Damar FM
  4. Radyo Seymen
  5. Radyo 7
  6. Baba Radyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir