İstanbul FM

İstanbul FM Hakkında Bilgi

Bir Demirören Şirketler Grubu kuruluşu olan İstanbul FM radyosu 1993 yılında kurulmuş ve Türkçe pop müzik dalında yayın yapmaya başlamıştır. Türkçe müziğin kalbi İstanbul FM sloganı ile dinleyicilerine kesintisiz radyo keyfi yaşatmaktadır. Hem karasal yayınları hem de internet yayınları sayesinde İstanbul FM dinle kitlesi sürekli genişlemiştir. Profesyonel ekibi sayesinde İstanbul FM canlı yayınları düzenli bir şekilde sürdürülmektedir.

İstanbul FM canlı dinle yayın akışında Çarşamba günleri konuk ettiği sanatçıları canlı programda dinleyicileri ile buluşturmaktadır. Bu programları sayesinde ünlü sanatçılar hakkında merak ettiğiniz tüm ayrıntıları sorabilir ve öğrenebilirsiniz. Konuk ettiği sanatçılar ile uzun uzun sohbetler ederken sohbet aralarında en sevilen şarkılarını söylemeleri de sağlanıyor. Dinleyiciler sanatçılara soru sorarken şarkı isteğinde de bulunabiliyor.

Ülkemizde ulusal yayın yapan İstanbul FM radyosu, Türkçe pop ve fantezi müziklere daha fazla yer vermektedir. Her özel radyonun bir sloganı olduğu gibi İstanbul FM radyosu da “iş stresin azalsın” sloganı ile yayınlarını 24 saat kesintisiz olarak yapmaktadır. Ülkemiz genelinde farklı frekanslarla yayın yaparak tüm noktalara ulaşmaya çalışmaktadır.

İstanbul FM dinleyici odaklı olarak çalışmayı benimsemiş bu nedenle en iyi şarkılar ile yayınlarını sürdürme kararı almıştır. Reklam konusunda da hassas davranarak müşterilerinin reklamlarının daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlamaktadır. Firma ve kişiler bütçe sınırlamasına takılmadan istedikleri oranda reklam verebilmektedir.

İstanbul FM Frekansları

İstanbul merkezli olarak kurulan İstanbul FM radyosu 6 farklı bölgede yayın yapıyor. Yayın frekansları şunlardır.

İstanbul: 88,6
Bursa: 97,4
Sakarya: 88,6
Kocaeli: 105,7
Tekirdağ: 88,6
Balıkesir: 97,6

Ayrıca internet üzerinden yapmış olduğu yayınları ile dünyanın her yerinden dinlenebilmektedir.

İstanbul FM iletişim Bilgileri

Bulgurlu Cad. Koru Sok. Küçük Çamlıca İstanbul
Telefon: 0216 326 86 67
Faks: 0216 326 86 84
Canlı Yayın Telefon: 0216 545 16 16

Türkçe Pop Kanalları Kategorisindeki Diğer Radyolar

  1. Radyo Turkuvaz
  2. Radyo Tatlıses
  3. Radyo Pause
  4. Radyo Fenomen
  5. Radyo Eksen
  6. Pal FM
  7. İmbat FM
  8. Kafa Radyo
  9. Süper FM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir