Efkar FM

Efkar FM Hakkında Bilgi

Arabesk ve fantezi müzik tutkunlarının en iyi müzik dinleyebilecekleri radyo Efkar FM radyosudur. İnternet üzerinden yayın yaptığı için aktif olarak her hangi bir frekans kullanmamaktadır. Arabesk ve fantezi denildiğinde insanlar daha hareketli müzik türlerini akıllarına getirirler. Efkar FM dinle yayınlarında hareketli şarkılar ile birlikte daha duygusal müziklerde yerini alıyor. Karnaval Media Group çatısı altında bulunan radyolardan birisi olan Efkar FM radyosu her zaman en mükemmel müzik örnekleri ile yayın yapıyor. Efkar FM canlı dinle bölümlerinde arabesk müzik alanında ün yapmış olan, Orhan Gencebay, Müslüm Gürses, İbrahim Tatlıses, Azer Bülbül, Ümit Besen, Emrah gibi çok sayıda şarkıcının söylediği şarkılara yer veriliyor. Damarın adresi olarak gösterilen karnaval.com üzerinden yayın yapan Efkar FM radyosuna dinleyicileri bulundukları her yerden erişim yapabilir.

efkar radyo dinle, canlı efkar radyo fm dinle

Efkar FM canlı yayın akışını 24 saat devam ettiriyor. Eski şarkılara yer verdiği özel programları ile dinleyicilere eski şarkıları dinleterek nostalji yapıyor. İnternet üzerinden kesintisiz ve problemsiz şarkı dinlemek için Efkar FM radyosunu tercih edebilirsiniz. Akıllı cep telefonları üzerinden Efkar FM radyosu sayesinde 24 saat arabesk ve fantezi müzik çeşitlerini dinleyebilirsiniz. Karnaval bünyesinde bulunan radyoların sahip olduğu tüm kaliteye sahip olan Efkar FM dinleyicilerine her zaman en iyi fırsatları sunuyor. İnternet üzerinden Efkar FM sitesine erişim yaparak yayın akışını inceleyebilir ve yayın akışını takip ederek istediğiniz şarkıları seçerek dinleyebilirsiniz.

Efkar FM Frekansı:

Efkar FM Karnaval Media Group bünyesinde bulunmakta ve yayınları için her hangi bir frekans bilgisi bulunmamaktadır. Yayınlarını internet üzerinden yaparak, bilgisayar ve mobil cihazlar ile radyo dinleme imkanı sunuyor. Radyonun resmi internet sitesi üzerinden erişim yapan dinleyicilerine canlı şarkı dinleme fırsatı sunuyor.

Efkar FM İletişim Bilgileri:

Karnaval Media Group
Maslak Mah. A.O.S 55. Sok. No: 2 Aksoy Plaza Kat:2 Sarıyer – İstanbul
Telefon: 0 212 368 62 00

Arabesk Radyo Kanalları Kategorisindeki Diğer Radyolar

  1. İmbat FM
  2. Damar FM
  3. Radyo Seymen
  4. Radyo 7
  5. Kral FM
  6. Baba Radyo

2 yorum yapılmış

  1. çok güzel bir platform oluşturmuşsunuz. öncelikle emeğiniz için teşekkür ederim. ben nette biraz seçiciyim genelde İnternet radyolarını tercih ederim her türlü müzik dinlerim ama en çok arabesk fantezi müzik tercih sebebimdir. aramalar sonucu sitenize ulaştım gerçekten güzel bir site artık buradan dinlemeye devam ederim rahatsız eden reklamların olmaması isabet olmuş sade ve güzel bir site oluşturduğunuz için teşekkür ederim. efkar fm dinlemeye devam edelim.

  2. Çok Teşekkürler aradığım radyomu buldum işiniz gücünüz rast gelsin ANKARA dan İLHAN İLK saygılarımla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir