Damar FM

Damar FM Hakkında Bilgi

Ülkemizde özel radyo sektörünün hizmet vermeye başlamasıyla birlikte ulusal ve yerel çok sayıda radyo kanalı hizmeti girmiştir. Damar FM 2002 yılında internet üzerinden yayın yapmaya başlamış ve 2014 yılında tüm dijital ortamlarda yayın yaparak dinleyicileri ile buluşmuştur. Damar FM dinle yayınlarına “Jilet Gibi Radyo” sloganı ile başlamaktadır. Damar FM canlı yayın akışında dinleyicilerine, arabesk, fantezi müzik ve Türk Sanat Müziği çeşitlerini dinletmektedir. Yayınlarının büyük çoğunluğu arabesk müzik üzerinedir.

damar fm radyo dinle, canlı damar fm radyo dinle

Sloganını da buna göre belirlemiştir. Damar FM canlı dinle kurucusu İlyas Küçük tarafından kurulduktan sonra günümüze kadar kaliteli yayınlarına devam etmektedir. Programları arasında, Damarın Cadısı, Mehmet ile damar resitali, medcezir canlıca, babacanla damar operasyonu, Selin ile sütlü kahve, gecelerin kralı, arabeskin sultanı damar FM’de gibi yayınları bulunmaktadır. Radyonun web sitesi üzerinden dinleyiciler istek yapabilmektedir. Arabesk müzik sevenler her fırsatta damar FM radyosunu tercih etmekte ve en sevdikleri şarkıları tekrar tekrar dinleyebilmektedirler.

Arabesk müziği kendilerine bir iş olarak edinen kişileri bir araya toplamakta ve dinleyicinin neler hissettiğini, neler istediğini en iyi bilen radyo istasyonu olarak yayınlarını kesintisiz olarak sürdürmektedir. Güçlü DJ kadrosu ile tüm yayınları birbirinden kaliteli ve seviyelidir. İnternet adresi ve sosyal medya adresleri üzerinden radyoya istediğiniz zaman mesaj gönderebilir, sevdikleriniz ve kendiniz için istek şarkı talebinde bulunabilirsiniz.

Damar FM frekansları:

Damar FM radyosu kurulduğu günden bu güne internet üzerinden yayın yapmakta ve karasal yayını bulunmadığı için her hangi frekans bilgisi yoktur. Karasal yayınlara başladığında frekans bilgileri damar FM dinleyicilerine duyurulacaktır. Malatya merkezli olarak İlyas Küçük tarafından kurulan radyo damar FM yaptığı arabesk yayınlar sayesinde internet üzerinden en çok dinlenen ve en beğenilen arabesk şarkıları dinleyicilerine ulaştıran radyo olmuştur.

Damar FM İletişim Bilgileri:

E-posta : [email protected]

Arabesk Radyo Kanalları Kategorisindeki Diğer Radyolar

 1. İmbat FM
 2. Efkar FM
 3. Radyo Seymen
 4. Radyo 7
 5. Kral FM
 6. Baba Radyo

8 yorum yapılmış

 1. radyo dinlemelerimi sürekli sitenizden yapıyorum teşekkürler bu platform için uygulamanızda gayet iyi

 2. Damar Fm İnternet üzerinden yayın yapan bir radyo istasyonu bu nedenle pek bilinmez. Ama İnterneti aktif ve faal olarak kullananlar bilirler ki damarın adresi Damar Fm’dir. Damar Fm jilet gibi radyo sloganı ile bomba gibi piyasaya giriş yaptı. Çok güzel kaliteli zaman geçireceğiniz Selinle sütlü kahve programı var ki hiç bir zaman kaçırmadan dinlemenizi tavsiye ederim. Bu program 2 saat sürer 2 saat bitmeden tuvalete bile gitmem. 🙂

 3. Abi ben Dilan umuç Silivri 8 nolu f 1 koğuşunda yatan eşim Recep umuça onu çok sevdiğimi söylemek istiyorum o benim canım ömrüm hayatım nefesim abi canım eşime hacı kocadan hadi çık gel şarkısını çalar mısınız hayrlı yayınlar

 4. yapım gereği sanırım damar parçaları dinlemeyi seviyorum bu sebeple daima bu radyo kanalı benim favorim haline geldi

 5. arabesk kanalları seviyorum yani kısacası damar fm tam bana göre diyebilirim. yaptığım iş ve çalışma ortamına yıllardır uyan tek radyo diyebilirim.

 6. Yok başka damar FM 10 yıldır dinliyorum
  Bir birinden değerli diceyler
  Radyo kurucusu İLYAS Bey burası güzel bir aile teşekkürler ☘️☘️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir