Baba Radyo

Baba Radyo Hakkında Bilgi

Baba radyo 2011 yılında Radyo 1 frekansını almış ve İstanbul merkezli olarak yayınlarına başlamıştır. Best Medya bünyesinde yer alan baba radyo daha çok arabesk ve fantezi müzik türlerinde yayın yapıyor. İstanbul’da başladığı radyo yayınlarına, her aşkın bir şarkısı vardır, işte o şarkılar baba radyoda sloganı ile başlamıştır.

baba radyo dinle, canlı baba radyo dinle

Günümüzde internet teknolojisinin gelişmesinden faydalanarak dinleyicilerine web yayınları canlı olarak yapmakta ve dinleyicilerini müziğe doyurmaya çalışmaktadır. Arabesk ya da fantezi müzik dinlemek isteyenler, Ahmet Akkuş ile Ahmet’le baba nağmeler, Jale Şengün ile Jale Devri, Altan Kiraz ile Altan vakti, Umut Kuzkaya ile Umut’la keyfe keder programları sayesinde Baba radyo dinle özelliği ile istedikleri müzikleri dinleyebiliyorlar.

Baba radyo canlı dinle yayınlarında kendine has müzik yayınları ile sizleri yalnız bırakmamaktadır. Etkileyici ve eğlenceli müzik dinlemek istediğinizde Baba radyo canlı yayınlarını takip etmeniz yeterlidir. Baba radyo yayınlarında en damar şarkıları, insanların duygularını anlatan onların hislerine dokunan şarkıları bulabileceksiniz.

Diğer radyolara göre farklı bir yol izlemeye çalışıyor ve dinleyicileri ile sürekli iletişim halinde olmaya, onlardan gelen mesajlara göre müzik seçimi yapmaya, onların yorumlarını program akışında okumaya çalışmaktadır. Yayınlarında haberler, iletişim ve yayınları hakkında bilgiler paylaşarak şeffaf olmaya, en kaliteli müzikleri dinleyicilerine sunmaya çalışıyor.

Geniş frekans ağıyla yayınlarını 7/24 ülkenin her yerine ulaştırmaya çalışıyor. En baba konuları yayınlarında işleyerek, dinleyenleri incitmeden, onların duygularına dokunabilecek kaliteli konuşmalar ve müzik yayınları yapılarak unutulmaz anlar yaşanmasını sağlıyor. Ölümsüz şarkıları bulabileceğiniz en iyi adres baba radyodur. En dertli zamanınızda baba radyo dinleyerek efkar dağıtabilirsiniz.

Baba Radyo Frekansları:

İstanbul 105.6
İzmir 94.5

İletişim Bilgileri:

Baba Radyo Dümen Sok. Gümüşsuyu İş Merkezi No:11 Kat: 5 Pk:34427 Beyoğlu – İstanbul
Telefon: 0212 251 76 77
Kurumsal iletişim için: [email protected]

Arabesk Radyo Kanalları Kategorisindeki Diğer Radyolar

  1. İmbat FM
  2. Efkar FM
  3. Damar FM
  4. Radyo Seymen
  5. Radyo 7
  6. Kral FM

1 yorum yapılmış

  1. İstanbul’da yaşıyorum bir fabrikada servis şoförü olarak çalışıyorum taşıdığım işçiler erkek olduğu için dinlediğimiz radyoda arabesk ve fantezi müzik radyosu oluyor. Genelde servis saatinde Jale Şengün ile Jale Devri programına denk geliyoruz. Bazen serviste hepimizin şarkısı olan Müslüm Gürses den Hangimiz şarkısı denk geliyoruz tüm servisteki arkadaşlarla beraber hep bir ağızdan söylüyoruz. Baba Radyo dinleyicilerine bende bir slogan vereyim biz serviste bu sloganı kullanıyoruz. “Baba Radyo Dinle Babalara Gelme 🙂 “

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir