Adana FM

Adana FM Hakkında Bilgi

Yayın hayatına 1992 yılında başlayan Adana fm, hali hazırda radyo yayıncılığı yapan kanallardan bir tanesidir. Yalnızca Adana şehrinde değil, aynı zamanda çevre illerde de çok sayıda dinleyiciye sahip olan kanal, arabesk müziğin en yeni parçalarını gün içerisinde dinleyicilerine ulaştırmaya devam ediyor. ” Adana’nın Şahı, Adana’nın Padişahı ” sloganı ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Müzik dünyasına damga vurmayı başaran ve klasik olarak nitelendirebileceğimiz arabesk paçaları da yine bu kanalda bulabilir ve dinleme şansı elde edebilirsiniz. Adana fm, şu an için 95.3 frekansında yayın yapmaktadır ancak online radyo kanalları aracılığı ile ve aynı zamanda kanala ait olan resmi web sitesinde de radyoyu dinleme şansına sahipsiniz. Dijital mecra üzerinden erişim sağlamak oldukça kolay ve gün boyu devam eden müzik yayını sizlerin de ilgisini çekmeyi başaracaktır.

Arabesk müzik kültürü, bizim insanımız için gerçekten özel bir yere sahip ve bu kültürü yaşatmaya da devam ediyoruz. Radyo kanalları da bunun öncülerinden biri ve Adana Fm de bu konuda bir adım daha öne taşınıyor. 1992 yılından bu yana kesintisiz müzik hizmeti mottosu ile yoluna devam eden kanal, az önce de dile getirdiğimiz gibi online olarak da dinlenebiliyor. Yolda, seyahatte, iş yerinde ve hatta ders çalışırken sizler de bu kanalı tercih edebilirsiniz.

Arabesk müzik tutkunları için çok özel bir yere sahip olan radyo kanalı, yalnızca Adanalılar için değil, ülke genelindeki arabesk müzik tutkunları için de özel bir yere sahiptir. Henüz dinleme fırsatı bulamadıysanız eğer sizler de tek bir tık ile kanalın yayınlarına ortak olabilir ve radyo keyfini en iyi şekilde yaşayabilirsiniz. Sıkılmadan dinleyeceğiniz çok sayıda parça ve çok özel albümler de yine Adana fm kanalında karşınıza çıkacak ve beklentilerinize yanıt verecektir.

Zengin Arabesk Müzik Arşivi

Arabesk müzik, Türk toplumu için gerçekten özel bir yere sahip. Yalnızca kederli olduğumuzda değil, aynı zamanda mutlu olduğumuzda da tercih edebileceğimiz müzik türlerinden bir tanesidir. Adana Fm de arabesk müzik tutkunları için en yeni listeleri hazırlıyor ve gün içerisinde aralıksız yayın yapıyor. zaman zaman dj’lere de ev sahipliği yapan radyo kanalı, aldığı konuklar ile birlikte kusursuz canlı yayınlara da imza atıyor. Bu alandaki en başarılı radyo kanallarından biri ve zaten dinlemeye başladığınızda sizler de ne demek istediğimizi çok daha iyi anlayacaksınız.

Arabesk müziğin en iyilerini bulabileceğiniz kanal, hafta içi ve hafta sonu olmak üzere ara vermeden radyo yayınlarına devam etmektedir. Kesintisiz müziğin keyfini çıkartmak için sizler de frekanslarınızı 95.3’e ayarlayabilirsiniz. Şu an için resmi siteleri üzerinden de hizmet veriyorlar ve birçok farklı canlı radyo sitesi de yine bu kanala yer vermektedir. Bir tek tık ile sizler de müzik keyfini zirveye taşıyabilir ve kanalı inceleme fırsatı elde edebilirsiniz.

Radyo dinlemek nostaljik bir değer olarak karşımıza çıkıyor ve bazı kesimler, radyonun cazibesini kaybettiğini söylüyor ancak bunun büyük bir yanılgı olduğunu düşünüyoruz. Şu an için dijital dünya da radyolara kucak açmış durumda ve artık birçok radyo kanalı aynı zamanda internet üzerinden de yayın yapıyor. 95.3 bandında hizmet veren Adana Fm de onlardan biri. Yayın akışını inceledikten sonra dilerseniz sizler de bir tek tık ile dinlemeye başlayabilirsiniz. Yalnızca Adana’da değil, yakın çevrede de çok kalabalık bir dinleyici kitlesine sahip durumdalar ve sizler de onlarına arasında yer alarak bu deneyime ortak olabilirsiniz.

İletişim Bilgileri:

Turhan Cemal Beriker Bulvarı Kiza iş Merkezi A2 Blok Kat:6 No:80

Seyhan/ADANA/TÜRKİYE

Telefon:

+90 533 213 95 95
+90 505 258 21 78

Arabesk Radyo Kanalları Kategorisindeki Diğer Radyolar

  1. Efkar FM
  2. Damar FM
  3. Radyo Seymen
  4. Radyo 7
  5. Kral FM
  6. Baba Radyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir