A Haber Radyo

Radyo yayınınız yükleniyor...
A Haber Radyo Hakkında Bilgi

A Haber radyo 2014 yılında kurulmuştur. A Haber radyo Turkuvaz medya yayın gurubu tarafından Turkuvaz radyonun kapanmasının ardından kurulmuştur. Günün her saatinde haber yayın akışı yapan bir kanalıdır. A Haber radyo dinle Türkiye genelinde farklı frekanslarda yayın yapan Turkuvaz medya yayın gurubu bünyesinde yer alan ulusal bir haber kanalı olma özelliğini taşıyor.

a haber radyo dinle, canlı a haber radyo dinle

Tamamen güncel haberlerle yayın akışını devam ettiren radyo İstanbul merkezli yayın yapıyor ve Türkiye genelinde hemen hemen her ilde karasal yayın ağı ile A Haber radyo canlı dinle seçeneği ile dinleyicisine ulaşıyor. Karasal yayın ile dinlenemeyen bölgelerde ise Türksat 3A uydusu üzerinde dinleyicisine güncel haberleri ulaştıran radyo Android ve iOS uyumlu mobil telefonlardan A Haber radyo canlı linki kanalı ile kesintisiz yayın yapıyor. A Haber radyo ülkenin sayılı haber yayın akışı yapan radyoları arasında yer alıyor.

A Haber radyo aynı zamanda A Haber televizyon ile işbirliği içerisinde yayın yapıyor. Radyo ülke genelinde pek çok sosyal sorumluluk projesinde yer alıyor. Yer aldığı sosyal sorumluluk projelerinde insani değerleri ön planda tutan A Haber radyo kurulduğu günden bu yana ülke genelinde pek çok ödüle layık görülmüştür.

Gerek sunucuları gerekse yayın ekibi tarafından yapılan kaliteli haberleri ile büyük kitlelere hitap ediyor. Kaliteli yayıncılığı esas alan A Haber radyo yayın akışını telefon ve tabletlerinizden de rahatlıkla ve kesintisiz olarak takip edebilirsiniz.

A Haber Radyo frekansları

İstanbul 90.2
Ankara 99.7
İzmir 95.2
Antalya 99.7
Bodrum 96.5
Bursa 104.4
Eskişehir 91.8
Göcek 90.5
Kayseri 92.5
Kocaeli 88.8
Kuşadası 94.5

İletişim bilgileri

Telefon numarası: (212) 300 66 66
Fax: (212) 354 46 59
E – posta: [email protected]

Haber Radyo Kanalları Kategorisindeki Diğer Radyolar

        1. NTV Spor Radyo
        2. CNN Türk Radyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir